пятница, 13 мая 2016 г.

Виявлене канадським школярем місто майя виявилося полем коноплі


"Загублене місто майя", яке за супутниковими знімками Google Earth виявив 15-річний канадський школяр Вільям Гадурі, виявилося нічим іншим, як конопляне поле.

Про це повідомив археолог з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго (США) Джеффрі Брасвелл, докладно вивчивши опубліковані знімки, і виявивши, що знаходиться він зазначеного місця в безпосередній близькості.

Як виявилося, Брасвелл і його студенти працюють на території мексиканського штату Юкатан якраз неподалік від того місця в джунглях, де, за припущенням канадського юнаки, повинен бути древнє місто.

"Прямокутник, що виділяється на знімку - це поле, заросле або коноплями, або бур'яном", - зазначив археолог. На іншому супутниковому знімку, представленому Гадурі Канадським космічним агентством, вчений упізнав обриси висохлого болота.

Експерт також зазначив, що по-справжньому цікаве з археологічної точки зору місце розташоване на південь від локації, яка відображена на знімках.

Нагадаємо, інформація про те, що школяр Вільям Гадурі знайшов невідоме місто майя, з'явилася в ЗМІ раніше на цьому тижні.

Юнак прийшов до висновку, що представники древньої цивілізації при зведенні міст керувалися картою сузір'їв. Вивчивши карту, Гадурі виявив, що одному сузір'я з трьох зірок "не вистачає міста". Канадське космічне агентство з натхненням поставилося до теорії хлопчика.

Комментариев нет:

Отправить комментарий